6 590 Lekë


Përshkrimi

Mixer dore marka Braun modeli HM 3000WH

Eshte nje ndihmes i mire per gatim 

Pjeset e levizshme te pjesshme

Funksioni turbo, SmartMix

Fuqia eshte 450...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31496

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mixer dore marka Braun modeli HM 3000WH

Eshte nje ndihmes i mire per gatim 

Pjeset e levizshme te pjesshme

Funksioni turbo, SmartMix

Fuqia eshte 450 w

Me 5 nivele shpejtesie te ndryshueshme 

Akseor ne paketim jane 2 rrotulluese dhe 2 grilat per brume

Permasat jane  21 cm x 8 cm x 16 cm

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 450W

Produktet që keni parë