4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Grill/Tostier Russell Hobbs 18840-56/GF
  • Konsumi i energjisë 760 W
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 36901

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
2 ne stok
3 890 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (138)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Grill Compakt Russell Hobbs 18840-56/GF

Kapaciteti i tostierit eshte per 2 porcione

Pllaka me veshje te cilat nuk ngjisin

Konsumi i energjisë 760 W

Permasat 23.3 x 21.7 x 12.7 cm

Specifikat

Marka Russell Hobbs
Fuqia ne Watt 760 W
Mini Kategoria Grill

Vleresimet

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

super

eshte e vogel por me pelqen se nuk ze shume hapsire ne banak, dhe pune e ben shum mire