2 990 Lekë


Përshkrimi

Grill e markes Fuego modeli BGT-2000.8

Me ngjyre te zeze, praktike dhe e thjeshte ne perdorim

Me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26903

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
2 ne stok
3 890 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (138)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Grill e markes Fuego modeli BGT-2000.8

Me ngjyre te zeze, praktike dhe e thjeshte ne perdorim

Me fuqi 2000W dhe voltazh 220 V

Gati per t'u perdorur kur ndizet drita treguese

Me termostat per te zgjedhur temperaturen e deshiruar

Grilla do tju mundesoje ne cdo moment ushqim te pjeskur mire dhe te shijshem

Specifikat

Marka Fuego
Fuqia ne Watt 2000 W
Mini Kategoria Grill

Produktet që keni parë