4 990 Lekë


Përshkrimi

Thekese buke me ngjyre te bardhe

Nje produkt nga Beko modeli TAM6202W

Material plastike e nje cilesie te mire nga jashte dhe inoks ne pjesen e brendshme

Thek 2 feta buke...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24684

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
2 ne stok
3 890 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (138)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Thekese buke me ngjyre te bardhe

Nje produkt nga Beko modeli TAM6202W

Material plastike e nje cilesie te mire nga jashte dhe inoks ne pjesen e brendshme

Thek 2 feta buke njekohesisht dhe ka mbajtese per te ngrohur buken

Fuqia 870W me 7 opsione per thekjen

Per mengjese te shijshme dhe plot energji

Funksioni i ruajtjes

Kjo thekëse memorizon nivelin e fundit të pjekjes që keni përdorur. Herën tjetër mund ta shijoni bukën sipas shijes tuaj.

7 nivele thekje

Me funksionalitetin e 7 niveleve të thekjes ju mund të kontrolloni dhe të vendosni nivelin e thekjes për të shijuar bukën ashtu siç ju dhe familja juaj e pëlqeni. Butonat kanë një dritë të integruar LED për të shfaqur funksionin e përzgjedhur.

Hapësirat XL

Dy hapësirat i pozicionojnë copat e mëdha të bukës në qendër për një pjekje uniforme në temperatura të ndryshme.

Mbajteset e integruara

Produktet e preferuara të bukës mund të ngrohen me mbajtësen e integruar të bukës dhe mbajtësin për briosh.

Specifikat

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 870W
Materiali Inoks/plastike
Mini Kategoria Thekese

Produktet që keni parë