1 890 Lekë


Përshkrimi

  • Thekese buke e markes Muhler modeli MT-979C
  • Fuqia 760 W
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 30172

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
2 ne stok
3 890 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (138)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Thekese buke e markes Muhler modeli MT-979C me ngjyre te bardhe

Me 2 xhepa per thekjen e bukes te njetrajtshme ne te dy anet

Materiali i brendshem i trupit te thekeses çelik Stainless Steel

Me fuqi 760W. Me 7 nivele temperature

Gradim sipas deshires dhe kontroll elektronik 

Butoni Stop, per ta ndaluar kur te deshironi

Per mengjese te shpejta dhe shume te shijshme

Specifikat

Marka Muhler
Fuqia ne Watt 760 W
Mini Kategoria Thekese

Produktet që keni parë