5 190 Lekë


Përshkrimi

Tostier Philips HD2395/00

Tostjera e duhur per rezultate te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 8561

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
2 ne stok
3 890 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (138)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tostier Philips HD2395/00

Tostjera e duhur per rezultate te shijshme.

Ka hapsire te madhe dhe nuk ngjit.

Fuqia 820W.

Vendosje vertikale qe ju kursen hapsire.

Mund te mbyllet lehtesisht me nje buton.

Gati per t'u perdorur kur ndizet drita treguese.

Kembe te gomuara qe nusk rreshkasin.

Gjatesia e kordonit 0.8m.

Ngjyra e bardhe.

Produkt origjinal Philips.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt Fuqia 820W

Produktet që keni parë