1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Tostier TKT002K Esperanza
  • Materiali i pllakave eshte titanium jo material ngjites

  • Pllaka nxehet shpejt dhe ju kursejne kohe per nje mengjes te shijshem
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33008

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (45)
1 ne stok
5 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (138)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok

Përshkrimi

Tostier TKT002K Esperanza

Me fuqi 700W dhe materiali i pllakave eshte titanium jo material ngjites 

Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj dhe nuk ze shume hapesire 

Beni vete sanduicin dhe tostin tuaj te preferuar ne pak minuta

Ngjyre e zeze, dizajn i thjeshte

Pastrohet lehtesisht 

Tensioni 220-240 V 

Permasat jane 24 x 22 x 9 cm.

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 700 W
Mini Kategoria Tostier

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

erdhi brenda dites