1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Zgare metalike e markes Sinbo SBG 7102
  • Bejini me te shijshme gatimet tuaja
  • Pastrohet lehtesisht. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 35131

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
2 ne stok
3 890 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (138)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Zgare e markes Sinbo SBG 7102

Siperfaqe qe nuk ngjit dhe nuk le yndyre tek ushqimet.

Tave e gjere e cila pastrohet lehtesisht.

Fuqia 2000 W, Materiali: Metalik & Plastik

Punon me korent me temperature e rregullueshme sipas deshires ne 5 nivele

Siperfaqja e pjekjes: 48x32 cm.

Specifikat

Mini Kategoria Grill

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Me pelqeu sherbimi me cmimin shume ekonomik te zgares