4 380 Lekë


Përshkrimi

* Sa do ju kushtonin secili produkt vec e vec:

3990 + 390 = 4380 (ju kurseni 800 leke)

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31409

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Setet 2 ne 1 ju krijojne mundesine te blini dy produkte duke paguar vleren e vetem njerit prej tyre

Dy produkte qe plotesojne njeri-tjetrin ne funksionin e tyre

Seti perfshin:

1- Shtrydhese agrumesh nga DSP modeli KJ1046

Shumë i përshtatshëm për të gjitha llojet e agrumeve

Fuqia 85 W. E thjeshte ne perdorim, lahet lehtesisht

Merrni leng agrumesh ne kohe rekord dhe te pasur me vlera ushqimore

--------------------------------------------------------------------------------

 2- Set me 6 gota per uje

Gota ka kapacitet mbajtes 207 militer

Dizanj modern, transparent dhe elegant qelqi

Te pershtatshme per uje ose per pije te ndryshme. 

Mund te lahen edhe ne lavastovilje. Lartesia e gotes 99 mm  

Specifikat

Fuqia ne Watt 85 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 390 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (30)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
5 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (24)
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
14 990 Lekë
16 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al