4 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh nga DSP modeli KJ1046

Shumë i përshtatshëm për të gjitha llojet e agrumeve

Fuqia 85 W. E thjeshte ne perdorim, lahet lehtesisht

Merrni leng agrumesh...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 30370

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (68)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh nga DSP modeli KJ1046

Shumë i përshtatshëm për të gjitha llojet e agrumeve

Fuqia 85 W. E thjeshte ne perdorim, lahet lehtesisht

Merrni leng agrumesh ne kohe rekord dhe te pasur me vlera ushqimore

Specifikat

Marka DSP
Garancia 6 muaj

Produktet që keni parë