39 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese frutash e markes Imetec modeli SJ1000 Succovivo

Me fuqi 240W shpejtesi rrotullimi 60 rpm. Ngjyre gri me te zeze

Ruan 95% te  vitaminave te frutit dhe 85% te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22098

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhese frutash e markes Imetec modeli SJ1000 Succovivo

Me fuqi 240W shpejtesi rrotullimi 60 rpm. Ngjyre gri me te zeze

Ruan 95% te  vitaminave te frutit dhe 85% te antioksidanteve

Frutat ne nje ane dhe mbetjet ne anen tjeter

E dizenjuar per nxjerrjen e lengut me mbetje minimale.

E vecanta e kesaj shtrydhese eshte fakti qe ajo shtrydh ngadale pa e demtuar frutin dhe duke dhene si rezultat nje leng te plote dhe te ushqyeshem

Motorr induksioni profesional me ingranazhe celiku dhe filtra

Shume praktike dhe funksionale per kuzhinen tuaj

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 240W
Gjatesia e kordonit 1.2 metra

Produktet që keni parë