13 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhës frutash modeli AD4116 
  • Shume i thjeshte ne perdorim
  • Pjeset hiqen dhe lahen me uje te bollshem
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33093

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (68)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhës frutash AD4116 me fuqi 150W, material Celik inoks

Punon shumë i qetë dhe me shpejtësi të lartë. Këmbët e veshura me gome dhe dizajni i fuqishëm sigurojnë stabilitet të lartë.

Përdorimi është shumë komod. Ju vendosni copat e frutave ose perimeve në gypin e gjërë, dhe pastaj shtrydheni frutat përmes një site. Lëngjet rrjedhin në një enë dhe pulpa e frutit shkon në tjetrën.

Shtrydhësja e frutave dhe perimesh është gjithashtu e lehtë të shkëputet dhe të pastrohet.

Me një furçë të dizajnuar posaçërisht që vjen me shtrydhësen ju do të hiqni eshtrat e fibrave dhe pulpës nga sita dhe mbulesa.

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 150W

Produktet që keni parë