3 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh Braun Modeli MPZ 9

Me fuqi 20 W dhe ngjyre te bardhe

Perfitoni maksimumin e lengut te agrumeve

Me gote qe tregon sasine e lengut.

Praktike dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15212

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh Braun Modeli MPZ 9

Me fuqi 20 W dhe ngjyre te bardhe

Perfitoni maksimumin e lengut te agrumeve

Me gote qe tregon sasine e lengut.

Praktike dhe e lehte per tu pastruar

Kapaciteti: 1 liter

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 20 W

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

mu vonua porosia