2 590 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh modeli KJ106

Forma e shtrydheses ehste e rrumbullaket me bisht dhe ngjyre te bardhe

Kapaciteti 500-100ml. Rregullimi i shpejtesise eshte manuale

Fuqia...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 20733

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh modeli KJ106

Forma e shtrydheses ehste e rrumbullaket me bisht dhe ngjyre te bardhe

Kapaciteti 500-100ml. Rregullimi i shpejtesise eshte manuale

Fuqia 40W, materiali plastike

Per lengje te shijshme portokalli, limoni apo agrumesh te tjera

Specifikat

Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 40W
Kapaciteti (ne Litra) 1000ml
Materiali Plastike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
16 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 190 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
3 690 Lekë
6 590 Lekë
Kurseni 2900 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
4 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al