10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese frutash Beko
  • Punon me dy nivele shpejtesie
  • E lehte per pastrim
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24697

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

4 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (12)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (68)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhese e markes Beko modeli BKK 2144Y

Per lengje te fresketa frutash ne cdo stine me kosto shume te ulet

Kapaciteti mbajtes 0.9 litra. Punon me fuqi 800 W. Pjesa qe shtrydh frutin eshte me gjeresi 75mm

Me 2 nivele shpejtesie, pjesa e thikes eshte material çelik qe nuk ndryshket, pjesa e jashtme eshte inoks ngjyre silver

Shtrydhesja ndan pjesen e pulpit te frutit ne nje ene me kapacitet 2 litra.  Nuk ze shume vend ne kuzhine

E lehte per t'u pastruar dhe perdorur. Pjesë lehtësisht të lëvizshme për pastrim me të lehtë

Sistemi i bllokimit per nje paisje te sigurte

Dizajn praktik dhe tërheqës

Shtrydhësja ka një tub 75 mm të gjerë për shtrydhjen e lehtë dhe të plotë të frutave si molla. Me dy nivele shpejtësie, përzieni përbërësit tuaj të preferuar dhe shijoni lengje të shijshme.

Kyçje e sigurt

Gjatë kohës që shtrydhësja është duke punuar, mbajtësja e tulit dhe pjesa e sipërme janë të kyçyra në mënyrë të sigurt kështu nuk do të ketë asnjë rrjedhje të lëngut të shtrydhur.

Pastrim i lehtë

Pastrojeni me lehtësi shtrydhësen tuaj pasi të gjitha pjesët mund të hiqen dhe të pastrohen plotësisht me furçën përkatëse.

Specifikat

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 800 W
Kapaciteti (ne Litra) 0.9L
Materiali Çelik/Inoks

Produktet që keni parë