6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese frutash e markes DSP modeli KJ3007
  • Me 3 nivele shpejtesie, pjesa e thikes eshte material çelik qe nuk ndryshket
  • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 22554

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhese frutash e markes DSP modeli KJ3007

Me kapacitet 3.5 litra dhe fuqi 400 - 600 WW

Me 3 nivele shpejtesie, pjesa e thikes eshte material çelik qe nuk ndryshket, pjese e jashtme eshte plastike

Kembeza qe puthiten mire dhe qe nuk rreshqasin

Nuk ze shume vend ne kuzhinen tuaj, duke ju krijuar mundesi per te qene sa me praktike

Pamje te bukur, lehtesisht e kombinueshme me cdo kuzhine

Ne paketim perfshihet edhe gota me kapak, me kapacitet 1000 ml

Mjafton te kujtoheni se me lengje frutash ju keni nje organizem me te shendetshem dhe investimi juaj merr vlere afatgjate

E lehte per tu pastruar dhe perdorur. Pjeset cmontohen te gjitha dhe lahen lehtesisht me uje te bollshem. 

Kujdes: Nese doni ta perdorni disa here gjate dites dhe ta lani vetem nje here, mund te veproni keshtu: Mjafton te hidhni gjysem gote uje ne vendin ku futen frutat dhe ta ndizni me shpejtesi minimale. Uji do te mundesoje shpelarjen momentale dhe ju mund ta lani teresisht shtrydhesen ne fund te dites. 

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 600 W

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

normale