16 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese Bosch MES25C0
  • Perfitoni maksimumin e lengut nga frutat
  • Pastrohet lehtesisht 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 13152

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

DripStop

DripStop parandalon rrjedhjen e pikave dhe mban vendin të pastër.


Gyp i gjerë

Gyp shumë i madh për mbushjen me fruta dhe perime të cilat nuk kanë nevojë për para-prerje.Kapaciteti i gotes se lengut 2 l

Dy shpejtësi

Praktike dhe me dy shpejtësi për fruta të forta dhe të buta.

Mund të bëni shumë me 700 watt

Motori 700W, ka mjaftueshëm fuqi për të gjitha nevojat tuaja të përditshme, si për shëmbull miksim, grirje, përzierje etj. Pra ju nuk mund të kërkoni më shumë.

SafetyStop. Siguria e para

SafetyStop ofron mbrojtje efikase kundër lëndimeve. Kur hapni kapakun gjatë proçesit, motori ndalon menjëherë automatikisht në sekonda. Pajisja gjithashtu mund të ndizet vetëm kur të gjitha pjesët janë montuar siç duhet.

Specifikat

Marka Bosch
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 700 W
Kapaciteti (ne Litra) 2000ml

Produktet që keni parë