7 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhës frutash Hyundai modeli HYUJE337II
  • Shume i thjeshte ne perdorim
  • Pjeset hiqen dhe lahen me uje te bollshem
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33427

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhës frutash Hyundai modeli HYUJE337II, me fuqi 400W, material Celik inoks.

Këmbët e veshura me gome dhe dizajni i fuqishëm sigurojnë stabilitet të lartë.

Perdorimi eshte shume komod. Ju vendosni copat e frutave ose perimeve ne gypin e gjere, dhe pastaj shtrydheni frutat permes nje site. Lengjet rrjedhin ne nje ene dhe pulpa e frutit shkon ne tjetren.

Shtrydhesja e frutave dhe perimeve eshte dhe te pastrohet.

Me nje furçe te dizajnuar posaçerisht qe vjen me shtrydhesen ju te hiqni papastertite e mbetura.

Kapaciteti i enes qe mblidhet lengu 1.3 litra.

Diametri i frutave qe mund te futen kokerr 65 mm.

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 400 W
Kapaciteti (ne Litra) 1.3 L
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë