6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese e markes Fuego modeli GS 306 L.
  • Material celik rezistent.
  • Pastron lehtesisht me uje te bollshem.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25399

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

590 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
340 Lekë
390 Lekë
Kurseni 50 L
Shitur (4)
I disponueshëm
129 Lekë
199 Lekë
Kurseni 70 L
Shitur (61)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (31)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
6 990 Lekë
Shitur (24)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
16 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
3 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese e markes Fuego modeli GS 306 L.

Me fuqi 800W dhe dy nivele shpejtesie.

Shtrydhesja ka nje ene me kapacitet 1.1 liter per lengun dhe nje tjeter shtese per tulin me kapacitet 2 liter.

Materiali i sites çelik qe nuk ndryshket, ndersa kembezat nuk rreshqasin.

E thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht.

Frutat duhet ti ndani ne 2 ose 3 pjese per performance me te mire ne shtrydhje.

Se pari fusni frutin ose perimet tek pjesa e posacme, shtypeni me dore derisa te shikoni se ajo po lengezohet.

Merrni lengje dhe perzierje mjaft te shendetshme dhe plot vitamina.

Trupi i shtrydheses eshte metalike me ngjyre silver. 

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 800 W
Kapaciteti (ne Litra) 1000ml
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Jua sugjeroj te gjithave

Shtrydh frutat shume mire, pastrohet shume lehte. me pelqen shume