8 490 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese Fuego HR-650

Gyp i gjere per te vendosur frutin e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 8526

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 990 Lekë
Shitur (67)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhese Fuego HR-650

Gyp i gjere per te vendosur frutin e plote.

Veshje alumini dhe celiku cilesore qe nuk ndryshket.

Kapaciteti rreth 2 L.

Pastrohet lehetesisht fale aksesoreve te cmontueshem.

Fuqia 700 W.

2 nivele fuqie.

Ngjyra silver dhe e zeze.

Produkt origjinal Fuego.

Specifikat

Garancia 1 vit
Kapaciteti (ne Litra) 2000ml
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë