8 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese Fuego J-45
  • Perfitoni 90 % nga lengu i frutave
  • Pastrohet lehtesisht. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 4557

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shtrydhese Fuego J-45

Shtrydh dhe shijo lengje te shendetshme me Shtrydhesen Fuego

Ka kapacitet: 1700 ml dhe gjeresi tubi 75 mm keshtu ju do keni mundesi te shtrydhni larmishmeri frutash.

Nuk do ju shqetesoje aspak gjate ndezjes pasi ka nivel zhurme: 75 dB

Fuqia deri ne 700 W

Me dy shpejtesi veprimi

Madhesia maksimale e frutit deri ne 48 mm, ose mund e veproni duke i ndare ne pjese per performance me te mire. 

Filter me perberje celiku rezistent.

Produkt origjinal Fuego.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 700 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 390 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (30)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
5 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (24)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
16 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al