15 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese Philips HR1836/00

Dizajn krijuar enkas per te zene shume pak hapsire ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 5918

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shtrydhese Philips HR1836/00

Dizajn krijuar enkas per te zene shume pak hapsire ne kuzhine.

Pastrohet ne me pak se 1 minute.

Kjo eshte shtrydhesja qe do ju mbaroje pune shpejt dhe sakte.

Kapaciteti 1.5 litra.

Fuqia 500 W.

Rubinet i larte qe ju lejon te vendosni nje gote me gjatesi deri 12cm.

Mbledh te gjithe tulin e frutave dhe perimeve dhe ju lejon ta perdorni ate per salca apo pure.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 500 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
16 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 190 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
6 590 Lekë
Kurseni 2900 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
4 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al