7 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese frutash Power Juices KJ3003 e markes DSP Me kapacitet mbajtes lengu deri ne 1 liter dhe 2 liter pjese te mbetur te frutit Fuqi 850W me RPM: 14000-18000 Me dy nivele shpejtesie per nje shtrydhje te efektshme Prerese celiku e inoksi dhe sistem filtrimi Per nje shtrydhje pa krijuar probleme dimensioni i frutit nuk duhette jete me teper se 7.4mm Zgjidhni te konsumoni lengje frutash...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20483

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shtrydhese frutash Power Juices KJ3003 e markes DSP

Me kapacitet mbajtes lengu deri ne 1 liter dhe 2 liter pjese te mbetur te frutit

Fuqi 850W me RPM: 14000-18000

Me dy nivele shpejtesie per nje shtrydhje te efektshme

Prerese celiku e inoksi dhe sistem filtrimi

Per nje shtrydhje pa krijuar probleme dimensioni i frutit nuk duhette jete me teper se 7.4mm

Zgjidhni te konsumoni lengje frutash plot shije dhe me vlera ushqyese

Specifikat

Marka DSP
Garancia 6 muaj
Kapaciteti (ne Litra) 1L

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
14 990 Lekë
16 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al