12 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese profesionale per shege dhe portokalli

Shtrydh ne menyre mekanike me ngjyre te bardhe

Materiali metal me pluhur gize

Merni lengun me natyral nga shega dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21452

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhese profesionale per shege dhe portokalli

Shtrydh ne menyre mekanike me ngjyre te bardhe

Materiali metal me pluhur gize

Merni lengun me natyral nga shega dhe portokalli vetem me dy levizje

Eshte e thjeshte ne perdorim dhe mjaft cilesore

Perfekte per lokalet apo kafenete tuaja

Mjafton ta ndani frutin pergjysem dhe ta vendosni ne shtrydhese

Merrni leng natyral dhe me vlera ushqimore 

Specifikat

Materiali Metal