12 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese profesionale per shege dhe portokalli

Shtrydh ne menyre mekanike 

Materiali metal Stainless Steel

Merni lengun me natyral nga shega dhe portokalli vetem me dy...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 21451

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhese profesionale per shege dhe portokalli

Shtrydh ne menyre mekanike 

Materiali metal Stainless Steel

Merni lengun me natyral nga shega dhe portokalli vetem me dy levizje

Eshte e thjeshte ne perdorim

Mjafton ta ndani frutin pergjyem dhe ta vendosni ne shtrydhese

Merrni leng plot vlera ushqimore dhe te shendetshem me kaq pak pune

Specifikat

Materiali Metal/Stainless Steel