2 490 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese per portokall, limon dhe qitro.

Filter special per ndarjen e lengut nga fruti.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 9440

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shtrydhese per portokall, limon dhe qitro.

Filter special per ndarjen e lengut nga fruti.

Kompakte.

Kapaciteti i gotes: 800 ml.

Aksesoret mund te lahen shume lehte ne lavapjate.

Fuqia 25 W.

Ngjyre e zeze

Specifikat

Marka Daewoo
Garancia 6 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 25W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
16 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (3)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 190 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
4 380 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
3 690 Lekë
6 590 Lekë
Kurseni 2900 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
4 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al