10 990 Lekë


Përshkrimi

  • Prerese ushqimesh, diskun me garnitura te ndryshme, diskun qe pret me trashesi te ndryshme dhe diskun qe pret me feta te holla
  • Mund ta perdorni edhe si blender
  • Teknologjia PowerChop
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 2925

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kombinat Philips HR7628/00

Ky kombinat vjen tek ju per te bere gjithcka qe ju deshironi pa shume mundime

Ne te do te gjeni: prerese ushqimesh, diskun me garnitura te ndryshme.

Diskun qe pret me trashesi te ndryshme dhe diskun qe pret me feta te holla

Gjithashtu ju mund ta perdorni edhe si blender

Fuqia maksimale eshte 650W 

Ky kombinat eshte i teknologjise PowerChop 

Frekuencat e tij jane 50/60 Hz 


Një pajisje për shumë përdorime

Ju ndihmon në pothuajse çdo gje duke thjeshtuar punët tuaja gjatë gatimit. Me këtë pajisje ju mund të copëtoni, bluani, rrihni përbërje kremoze, përpunoni brumërat dhe shumë funksione të tjera.

Thikë universale

Thika super e mprehtë pret me lehtësi ushqimet e buta dhe ato të forta. Perimet, frutat, mishi, erëzat dhe bimët barishtore përpunohen në mënyrë perfekte.

Qëndroni të sigurt

Falë kapakut që ka tasi plastik dhe blenderi, ju keni siguri maksimale teksa përdorni këte pajisje.

Dizajn plot stil dhe praktik

Dizajni kompakt dhe tërheqës kombinohet me nivelin e lartë të funsionalitetit që kjo pajisje ofron.

Nivelet e përpunimit

Kontrolloni lehtësisht shpejtësinë, madje me nivelin shtesë Pulse ju mund të copëtoni përbërës më të fortë.

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 650 W

Produktet që keni parë