1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni500 Lekë


Përshkrimi

Toster i marke Sonifer modeli SF-6046/ SF-6044

Me dy pjese per sanduic te shijshem dhe plot me vlera ushqimor

Tostieri vjen ne dy ngjyra te ndryshme te zi dhe ne ngjyre...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 37557

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Toster i marke Sonifer modeli SF-6046/ SF-6044

Me dy pjese per sanduic te shijshem dhe plot me vlera ushqimor

Tostieri vjen ne dy ngjyra te ndryshme te zi dhe ne ngjyre bojeqielle, material qe nuk ngjit

Fuqia eshte 750 w

Mund te mbyllet lehtesisht me nje buton.

Gati per t'u perdorur kur ndizet drita treguese.

Specifikat

Marka Sonifer, Sonifer
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 750 W
Mini Kategoria Tostier

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
9 590 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (1)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
5 990 Lekë
2 ne stok
4 090 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (4)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
3 690 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Shume cilesore

Nxehet shpejt, nuk ngjit dhe ka hapsire te mjaftueshme :)

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al