1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Zgare metalike e markes Sinbo SBG 7102
  • Bejini me te shijshme gatimet tuaja
  • Pastrohet lehtesisht. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35131

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Zgare e markes Sinbo SBG 7102

Siperfaqe qe nuk ngjit dhe nuk le yndyre tek ushqimet.

Tave e gjere e cila pastrohet lehtesisht.

Fuqia 2000 W, Materiali: Metalik & Plastik

Punon me korent me temperature e rregullueshme sipas deshires ne 5 nivele

Siperfaqja e pjekjes: 48x32 cm.

Specifikat

Mini Kategoria Grill

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
9 590 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (1)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
5 990 Lekë
2 ne stok
4 090 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (4)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
3 690 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Me pelqeu sherbimi me cmimin shume ekonomik te zgares

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al