1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni500 Lekë


Përshkrimi

  • Zierese Vezesh EKE001 Esperanza
  • Fuqia eshte 350 W ,tension 230 V , frekuenca 50 hZ  
  • 7 veze njokohesisht 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32571

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Zierese Vezesh EKE001 Esperanza

Nje pajisje unike qe ju ndihmon per te konsumuar nje mengjes te shpejte

Zjeres vezesh, i cili zien vezet ne nje kohe te percaktuar dhe fiket automatikisht pa rrezikuar t'i harroni ato ne zjarr 

Kapaciteti eshte 7 kokrra veze njekohesisht 

Fuqia eshte 350 W ,tension 230 V , frekuenca 50 hZ  

Gjatesia ekabullit eshte 75 cm 

Permasat jane 15.7 x 14 cm 

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 2 vjet

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al