1 290 Lekë


Përshkrimi

  • Pjatance servirje me 5 ndarje
  • Permasa 29 cm
  • Materiali druri
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69317

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2100 L
1 390 Lekë
3 490 Lekë
3 ne stok
- 240 L
350 Lekë
590 Lekë
I disponueshëm
- 140 L
350 Lekë
490 Lekë
2 ne stok
490 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 3200 L
1 790 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2100 L
1 690 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 240 L
350 Lekë
590 Lekë
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
240 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 20%
1 320 Lekë
1 650 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 20%
4 720 Lekë
5 900 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 20%
1 040 Lekë
1 300 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 20%
1 000 Lekë
1 250 Lekë
3 ne stok
- 20%
1 560 Lekë
1 950 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 480 Lekë
1 850 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 20%
1 112 Lekë
1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 20%
2 184 Lekë
2 730 Lekë
I disponueshëm
- 20%
4 960 Lekë
6 200 Lekë
3 ne stok
- 20%
1 440 Lekë
1 800 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 20%
1 280 Lekë
1 600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 20%
1 920 Lekë
2 400 Lekë
3 ne stok
- 20%
2 000 Lekë
2 500 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 680 Lekë
2 100 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 20%
1 160 Lekë
1 450 Lekë
2 ne stok
- 20%
1 320 Lekë
1 650 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 120 Lekë
1 400 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 200 Lekë
1 500 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Pjatance servirje me 5 ndarje 

I ndare ne 5 haperira per te kombinuar ushqime te ndryshme

Eshte nje tabaka ideale, e gjere per te shtuar ushqime te kripura dhe te embla apo dhe salca.

Permasa e pjatances eshte 29 cm dhe eshte material druri.

Produktet që keni parë

Reviews (0)