990 Lekë


Përshkrimi

  • Prerese ullinjsh Home style
  • Ky mjet do t'ju kurseje kohe dhe rrezikun per te prere durt
  • Ka kater tehe qe bejne carjen e ullinjve pavaresisht nga madhesia
  • Vendosni nje ulliri brenda dhe shtyjeni ate me tjetren
  • Ai pret ullirin ne 2, 3 ose 4 vende.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 49697

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 390 L
600 Lekë
990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 1700 L
SHITUR
790 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
2 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 550 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 750 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 750 Lekë
I disponueshëm
1 150 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Prerese ullinjsh Home style

Per ju qe keni deshire ti beni vete ullinjt, ky mjet do t'ju kurseje kohe dhe rrezikun per te prere durt.

Ka kater tehe qe bejne carjen e ullinjve pavaresisht nga madhesia e tij, pa e demtuar ate.

Eshte shume e thjeshte per t’u perdorur: vendosni nje ulliri brenda dhe shtyjeni ate me tjetren! Tehu mund te hiqet per t'u lare ose mprehur.

Ai pret ullirin ne 2, 3 ose 4 vende.

Produktet që keni parë

Reviews (0)