1 390 Lekë
1 650 Lekë
Kurseni 260 Lekë


Përshkrimi

  • Grirese multifunksionale Tescoma Vitamino
  • Rende me tehe plastike jane komode me ushqimin; perimet dhe frutat e grira.
  • Ushqimet ruajne shijen dhe aromen e tyre dhe mbeten te fresketa me gjate.
  • E shkelqyeshme per te bere nje diete te shendetshme dhe ushqim për femije, me tre tehe te ndryshme plastike.
  • Perbere nga plastika e shkelqyer rezistente.
  • Gjatesia: 22 cm
  • Lartesia: 7 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 65277

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 250 L
900 Lekë
1 150 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 350 L
750 Lekë
1 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 610 L
1 540 Lekë
2 150 Lekë
3 ne stok
- 340 L
1 610 Lekë
1 950 Lekë
2 ne stok
- 230 L
870 Lekë
1 100 Lekë
1 ne stok
- 200 L
900 Lekë
1 100 Lekë
3 ne stok
- 290 L
810 Lekë
1 100 Lekë
3 ne stok
- 260 L
690 Lekë
950 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 260 L
690 Lekë
950 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 310 L
640 Lekë
950 Lekë
3 ne stok
- 250 L
950 Lekë
1 200 Lekë
2 ne stok
- 250 L
950 Lekë
1 200 Lekë
1 ne stok
- 210 L
640 Lekë
850 Lekë
1 ne stok
- 70 L
150 Lekë
220 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 80 L
240 Lekë
320 Lekë
Shitur (101)
4 ne stok
- 570 L
720 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 770 L
220 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 280 L
310 Lekë
590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 150 L
200 Lekë
350 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 490 L
500 Lekë
990 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 120 L
470 Lekë
590 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 350 L
640 Lekë
990 Lekë
Shitur (315)
2 ne stok
- 910 L
3 990 Lekë
4 900 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (63)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (108)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (29)
3 ne stok
- 1470 L
1 020 Lekë
2 490 Lekë
1 ne stok
- 400 L
1 150 Lekë
1 550 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Grirese multifunksionale Tescoma Vitamino

Rende me tehe plastike jane komode me ushqimin; perimet dhe frutat e grira.

Ushqimet ruajne shijen dhe aromen e tyre dhe mbeten te fresketa me gjate.

E shkelqyeshme per te bere nje diete te shendetshme dhe ushqim për femije, me tre tehe te ndryshme plastike.

Perbere nga plastika e shkelqyer rezistente.

Gjatesia: 22 cm

Lartesia: 7 cm

Reviews (0)