1 350 Lekë


Përshkrimi

  • Heqës bërthamash për ullinj dhe qershi
  • Mund të hiqni lehtësisht bërthamën e ullinjve dhe qershive
  • Vetëm vendosni ullirin vertikalisht ose qershin pa bisht dhe shtypeni dorezat
  • Një produkt i markës Tescoma. Material Stainless steel. Gjatësia: 16 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29247

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 390 L
600 Lekë
990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 1700 L
SHITUR
790 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
2 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 550 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 750 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 750 Lekë
I disponueshëm
1 150 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Heqës bërthamash për ullinj dhe qershi

Me një veprim të vetëm mund të hiqni lehtësisht bërthamën e ullinjve dhe qershive.

Shumë e lehtë, vetëm vendosni ullirin vertikalisht ose qershin pa bisht dhe shtypeni dorezat.

Një produkt i markës Tescoma. Material Stainless steel. Gjatësia: 16 cm

Nje aksesorë shumë i domosdoshëm në kuzhinën tuaj

Specifikat

Marka Tescoma
Materiali Stainless steel

Produktet që keni parë

Reviews (0)