2 100 Lekë


Përshkrimi

Rende me 4 faqe Tescoma Handy

E bere prej çeliku inox te cilesise se larte

Permasa 22 x 9 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 65279

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 750 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 150 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
950 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
950 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Rende me 4 faqe Tescoma Handy

E shkelqyeshme per grirjen dhe prerjen e lehte dhe te shpejte te te gjitha llojeve te ushqimit.

E bere prej çeliku inox te cilesise se larte, doreze ergonomike prej plastike rezistente.

Produktet që keni parë

Reviews (0)