1 790 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 2 700 Lekë


Përshkrimi

  • Termus lengjesh
  • Permasa ne litra 750 ml
  • Lartesia 26 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50634

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (65)
I disponueshëm
- 2500 L
1 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (98)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 099 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
240 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 140 L
New
250 Lekë
390 Lekë
1 ne stok
- 140 L
New
250 Lekë
390 Lekë
1 ne stok

Përshkrimi

Termus Rosmarino 750 ml

Termus vakum me cilesi te larte te bere nga çelik inox, nuk ruan arome ose shije.

Ajo ka nje siperfaqe te izoluar te dyfishte, keshtu qe mban te ftohte per 24 ore dhe te ngrohte per 12 ore lengjet qe ju vendosni ne te.

Lartesia e saj eshte 26 cm dhe gjeresia e saj eshte 7.8 cm aq sa ju mun te vendosni dhe kupa me akuj brenda saj.

Produktet që keni parë

Reviews (0)