690 Lekë


Përshkrimi

Dekanter Bormioli

  • Kapaciteti 0.5 Liter
  • Perdoreni ne perditshmeri apo ne cdo event
  • Per te hedhur veren apo lengje te tjera
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 62884

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 900 Lekë
I disponueshëm
450 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
285 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (191)
I disponueshëm
660 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dekanter 0.5 Lt Bormioli

Dekanteri eshte ideale per te sherbyer veren ne tavoline, megjithate mund ta perdorni edhe per te sherbyer shume pije te tjera si lengje frutash apo dhe uje

Per te ofruar elegancen dhe finesen e sherbimit ne tavoline

Dekanteri vjen i thelle, me baze te forte qelqi dhe me ngushtim ne pjesen e siperme

Ky dekanter eshte material qelqi superiore dhe do te mbetet i paster si kristal pas çdo larjeje, keshtu qe gjithmone do te duket si e re

Krijuar me dizajn elegant, posacerisht per te shtuar elegancen ne tryezen tuaj

Dizajni elegant ne pamje dhe forme ofron prakticitetin, duke kursyer hapesire ne tryeze

Permasat e produktit:

Lartesia: 25.4 cm

Diametri i pjeses se poshtme: 10.16 cm

Diametri i pjeses se siperme: 7.3 cm

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)