1 690 Lekë


Përshkrimi

  • 6 gota per vere 480 ml LAV
  • 6 gota per uje 360 ml LAV
  • Materiali qelq
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41935

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 800 L
4 190 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 900 Lekë
I disponueshëm
- 230 L
520 Lekë
750 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 1200 L
4 290 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
285 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (191)
I disponueshëm
- 170 L
490 Lekë
660 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (28)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set 6 gota vere 480 ml + 6 gota uji 360 ml LAV

6 gota vere dhe 6 gota uji ne nje paketim per setin e plotesuar per nje darke festive

Shijoni nje darke perfekte me miqte tuaj duke e shoqeruar  me pijet e preferuara dhe elegancen e gotave

Jane teper praktike, sa mund t'i perdorni ne cdo mbremje me familjen apo dhe ne raste speciale kur ju duhet te ftoni miqte, familjare

Nje vere e kuqe apo e bardhe, pjata me antipasta dhe gotat qe e shoqerojne do e kthejne mbremjen tuaj ne festive

Gote pa fron 6 cope Lav 360 ml

Qelq i lehte i punuar ne delikatesen me maksimale 

Me fund te gjere ku fillon ngushtohet ne pjesen e siperme 

Delikate ne punim dhe ne shije

Kapaciteti i gotes eshte 360 ml

Set gote vere LAV FAM563 480 ml 6 pc

Per nje tavoline te kuruar ne detaje me gotat qe bejne diferencen

Ndjeni shijen dhe aromen e veres ne elegancen e gotave LAV

Ne formen elegante, per t'i ardhur pershtat dhe formatit te gotave te veres, me finesen ne strukture, ngushtesine dhe vijen lakuese ne pjesen e siperme

Forme e hapur ne fund e cila vjen duke u ngushtuar ne pjesen e siperme te tyre

Per nje degustim te shkelqyer te veres ne formen me elegante

Karakteristika te tjera te produktit:

Kapaciteti i nje gote eshte 480 ml

Vjen ne paketim me 6 gota me fron

Mund t'i lani lehtesisht ne lavastovilje, pa asnje problem

Permasat e produktit:

Lartesia: 21 cm

Diametri i gotes: 7 cm

Lartesia e fronit: 10.16 cm

Video Demonstruese:

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews


Blerje e leverdisshme

I bleva te dy kompletet per vetem 1090 leke ne oferte, jane cilesore.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews


Blerje e leverdisshme

I bleva te dy kompletet per vetem 1090 leke ne oferte, jane cilesore.