1 490 Lekë


Përshkrimi

  • Gote Birre Home Style
  • Kapaciteti 400 ml
  • Paketimi 6 cope
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55807

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 900 Lekë
I disponueshëm
450 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
285 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (191)
I disponueshëm
660 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Gote Birre 400 ml 50803

Set gotash birre me material qelqi dhe nje dizajn te kendeshem per nje perdorim te gjere ne kuzhinen e shtepise apo lokalit tuaj.

Kapaciteti i gotes eshte 400 ml.

Paketimi permban 6 gota.

Produktet që keni parë

Reviews (0)