1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set 6 gota frapeje Bormioli
  • E persosur per te sherbyer frape ose milkshake-in tuaj te preferuar
  • Mund te lahet ne lavastovilje
  • Kapaciteti 38 cl
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 56336

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 900 Lekë
I disponueshëm
450 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
285 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (191)
I disponueshëm
660 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set gota frapeje ose Milkshake te markes Bormioli

Te persosur per te sherbyer frape ose milkshake-in tuaj te preferuar

Mund te lahet ne lavastovilje

Kapaciteti i gotave eshte 38 cl 

Seti permban 6 gota.

Set gota Frape dhe Milkshake

Produktet që keni parë

Reviews (0)