690 Lekë


Përshkrimi

Gote pa fron 3 cope Lav 360 ml

  • Qelq i lehte i punuar ne delikatese
  • Delikate ne punim dhe ne shije 
  • Kapaciteti i gotes eshte 360 ml
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64430

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1300 L
690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1300 L
690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (39)
1 ne stok
190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
285 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (191)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Përshkrimi

Gote pa fron 3 cope Lav 360 ml

Koleksioni i gotave Gaia nga LAV sjell nje ndryshim bashkekohor ne enet tradicionale te qelqit, me nje dizajn te mrekullueshem pa fron

Perfekte per evente, ne festa, darka familjare me miqte apo te afermit

Zgjidhje ideale dhe per piknik apo ne udhetime, pra dhe per ne terrene te veshtira fale dizajnit qe i ben te qendrueshme ndaj goditjeve apo rrezimit

Me gryke te gjere per te ofruar shijen me te mire te pijeve

Ideale per pikniqe, kampe dhe ngjarje ne natyre

Specifikat e produktit:

Permbajtja e listimit - 6 gota vere

Kapaciteti: 360 ml

Permasat: H10 x W6.5 x D6.5cm

Materiali: Xham

Perdorim ne lavastovilje

Qelq i lehte i punuar ne delikatesen me maksimale 

Delikate ne punim dhe ne shije 

Kapaciteti i gotes eshte 360 ml

Specifikat

Marka Lav
Kapaciteti (ne Litra) 360 ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)