2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kane per pastrimin e ujit Brita Marella XL
  • I heq mineralet qe i japin shije jo te mire
  • Zgjat kohen e durimit te ujit te pishem
  • Kapaciteti 3,5 litra
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 420

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5000 L
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (24)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kane per pastrimin e ujit Brita Marella XL

Tani nuk eshte e thene te blini uje per ta pire, por mund ta ktheni ujin e rubinetit ne uje te shendetshem per tu pire.

Me kete kane ju kini mundesi te mbani uje te shendetshem gjithmone ne shtepine tuaj.

Perdoret teknologjia MAXTRA per nje uje me te lehte dhe me shijen perfekte per uje natyral.

Ka kapak praktik per t'u hapur dhe rimbushur me uje.

Tregon elektronikisht kur duhet nderuar filtri.

Ky sistem redukton ne maksimum klorin ne uje, gjithashtu heq edhe mineralet e tjera te demshme si plumbi etj.

I heq mineralet qe i japin shije jo te mire.

Zgjat kohen e durimit te ujit te pishem.

Kapaciteti 3,5 litra

Eshte praktik dhe mund te futet ne cdo lloj frigoriferi qe ju mund te kini ne shtepi.

Filtrat sigurisht qe mund ti gjeni tek faqia jone perseri dhe gjate gjithe vitit me cmimin me te lire ne treg njesoj si Kana Brita.

 

Specifikat

Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)