990 Lekë


Përshkrimi

  • Pjatance Qeramike CZT13-30
  • Materiali Qeramik 
  • Permasa 36 x 9.5cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 63186

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjatance Qeramike CZT13-30

Ideale per servirjen e ushqimeve ne tavoline

Materiali i pjatances qeramike

Permasa e saj eshte 36 x 9.5 cm

E sigurt per ne Furre, Mikrovale dhe Lavastovilje 

Produktet që keni parë

Reviews (0)