890 Lekë


Përshkrimi

  • Pjatance qeramike CZT13-85
  • Materiali Qeramik 
  • Permasat 25 x 13cm 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 58030

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 490 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjatance qeramike CZT13-85

Materiali i saj qeramike 

Permasat e pjatances 25 x 13cm 

E sigurt per ne Furre, Mikrovale dhe Lavastovilje 

Produktet që keni parë

Reviews (0)