490 Lekë
790 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

  • Pjate qeramike rrethore CZT13-12
  • Materiali Qeramik 
  • Diametri 25.5 cm 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 58017

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 2000 L
5 090 Lekë
7 090 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjate qeramike rrethore CZT13-12

Ideale per servirjen e ushqimeve ne tavoline

Materiali i pjates qeramik

Diametri i pjates 25.5 cm 

E sigurt per ne Furre, Mikrovale dhe Lavastovilje 

Produktet që keni parë

Reviews (0)