690 Lekë


Përshkrimi

  • Pjate supe Eclissi Bormioli Rocco
  • Permasa 21.3 cm
  • Lartesia 5.3 cm
  • Kapaciteti 78ml
  • Materiali Arkopal
  • Paketim 1 cope
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 63810

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (115)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
1 090 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjate supe Eclissi Bormioli Rocco 21.3 cm

Pjate ideale per te servirur supe e cila ka forma te theksuara dhe katrore dhe nje ngjyre qe i jep stil bashkekohor tavolines tuaj.

Xhami i temperuar dhe ngjyra e perhershme jane gjithashtu perfekte per perdorim profesional.

Permasa e pjates eshte 21.3 cm

Reviews (0)