1 290 Lekë


Përshkrimi

  • Set pjatancash Bormioli te linjes Ebro
  • Seti permban 6 pjatanca me ngjyre te bardhe
  • Materiali qelq opal 
  • Me permasa 22*15 cm
  • Dizajn i thjeshte me forme vezake
  • Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37357

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 20%
1 512 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 740 L
1 050 Lekë
1 790 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
- 20%
1 112 Lekë
1 390 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 592 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 320 Lekë
1 650 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (87)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 100 L
690 Lekë
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatancash Bormioli te linjes Ebro

Seti permban 6 pjatanca me ngjyre te bardhe

Materiali qelq opal 

Me permasa 22*15 cm

Dizajn i thjeshte me forme vezake

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

Produktet që keni parë

Reviews (0)