4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set pjatash 9747-3 C920
  • Seti perman 18 cope
  • Mund te lahen ne lavastovilje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 60141

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 490 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatash 9747-3 C920 18 pc 

Te pershtatshme per perdorim te perditshem por dhe raste kur keni miq te ftuar.

Me nje dizenjo shume te bukur dhe elegante.

Seti permban 18 pjese dhe eshte e pershtatshme per 6 persona :

- 6 Pjatanca rrethore            26  cm 

- 6 Pjata te thella                 21 cm 

- 6 Pjata embelsire               18 cm 

Mund te lahen ne lavastovilje

Materiali porcelan.

Produktet që keni parë

Reviews (0)