2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set pjatash blu mat
  • Materiali qeramike
  • 100% i sigurt ne lavastovilje dhe mikrovale per pastrim dhe qendrueshmeri te lehte
  • Seti eshte me 18 cope
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69417

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 20%
1 512 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 740 L
1 050 Lekë
1 790 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
- 20%
1 112 Lekë
1 390 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 592 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 320 Lekë
1 650 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 100 L
690 Lekë
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatash blu mat 18 pc

Set pjatash  ne material qeramik me nje pamje moderne, veçanerisht ne nje ngjyre te zeze kombinuar me blu mat.

Seti i pjatave perfshin:

6 pjata te rrumbullaketa te medha - 26 cm

6 pjata te rrumbullaketa te vogla - 18.5 cm

6 tasa sallate - 14.5 cm 

Mund te lahen lehtesisht ne lavastovilje.

E perkryer per çifte te reja, shtepi te reja dhe festime argetuese, pjatat unike te kuzhines jane pjese e çdo apartamenti te ri modern.

Produktet që keni parë

Reviews (0)