6 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

  • Set Pjatash Gural Porselen
  • Materiali i pjatave eshte Porcelan 
  • Mund te lahen ne pjatalarese ne temperatura te uleta dhe ne cikel te shkurter
  • Paketimi permban 24 pcs
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56762

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3400 L
9 590 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (115)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
11 990 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
1 090 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok

Përshkrimi

Set Pjatash 24 Cope Gural Porselen

Te pershtatshme per perdorim te perditshem por dhe raste kur keni miq te ftuar.

Me nje dizenjo shume te bukur dhe elegante.

Seti permban 24 pjese dhe eshte e pershtatshme per 6 persona :

- 6 Pjata Antipaste 26.5 cm

- 6 Pjata Te Thella/Supe 23cm

- 6 Pjata Embelsire 21cm

- 6 Tasa 16cm

Mund te lahen ne pjatalarese ne temperatura te uleta dhe ne cikel te shkurter.

Produktet që keni parë

Reviews (0)